HYBRID - Frederique Constant

FIREMNÝ
E-SHOP
Prejsť na obsah
HYBRID MANUFACTURE
MENU KOLEKCIE
REVOLÚCIA
ŠVAJČIARSKE HODINÁRSKE VÝROBY
Frederique Constant kombinuje tri jedinečné technológie, ktoré kedy vo švajčiarskom hodinárstve vznikli. Preto 3.0, Frederique Constant Hybrid Manufacture kombinuje:
HYBRID MANUFACTURE
Inovácia je jednou z našich dôležitých hodnôt značky a už od svojich počiatku v roku 1988, sa značka Frederique Constant neustále inovuje. Do tejto oblasti sme investovali značné prostriedky, aby sme do našich hodiniek vniesli kreativitu a vynikajúce technické vlastnosti. Frederique Constant každý rok pridáva do svojej vlastnej zbierky ďalšie kalibre s novými zaujímavými funkciami.

Nový Hybrid Manufacture Frederique Constant, bol navrhnutý v súlade s klasickými hodinárskymi zásadami, najnovšími inovatívnymi technológiami 21. storočia, kombinuje jemnú švajčiarsku výrobu mechnických hodiniek s funkciami Smartwatch.
HYBRIDNÍ IN-HOUSE KALIBR - FC-750 MANUFACTURE
tento patentovaný kalibr byl vyvinut, vyroben a sestaven vlastními silami Frederique Constant.
MECHANICKÁ ČÁST KALIBRU FC-750
je in-house kalibr s automatickým nátahem s ukazatelem data, nastavitelný korunkou na pozici 3 hodin
THE ELECTRONIC PART OF THE FC-750
je také vyvinuta, vyrobena a sestavena vlastními silami Frederique Constant. Tato elektronická část kalibru umožňuje inteligentní funkce hodinek HYBRID MANUFACTURE.
Do tela kalibru sme integrovali našu vlastnú funkciu Caliber Analytics, čiže algoritmus na meranie rýchlosti, amplitúdy a chyby kmitania. Výsledky sú monitorované hybridnou aplikáciou pomocou Bluetooth a možno ich vidieť v podobe priebežného grafu na displeji smartfónu.
© 2022 | JANEBA TIME SR s.r.o.  | info@janeba-time.sk | tel.:  +421 352 850 018
© 2022 | JANEBA TIME SR s.r.o.
info@janeba-time.sk | tel.:  +421 352 850 018
© 2022 | JANEBA TIME SR s.r.o.
info@janeba-time.sk
tel.:  +421 352 850 018
Návrat na obsah